logo
Snelle en effectieve kalknagelbehandeling"

Korduma kippuvad

küsimused


schimmelvoet

Mis teeb Mycosanist erilise preparaadi?
Mycosan on ainulaadse patenteeritud koostisega meditsiiniseade, mis tapab seeninfektsiooni põhjustavaid seeni. Lisaks suudab Mycosan tungida sügavale küüne sisse, mis võimaldab seeni tõhusalt ravida. Toodet võivad kasutada ka lapsed ja suhkruhaiged. Tootel on kasutajasõbralik hari, mis võimaldab ravimit kergesti lokaalselt peale kanda. Toode pakub täielikku ravi, mistõttu pole teisi tooteid, nt viile või küünelakieemaldajaid, tõhusaks raviks tarvis kasutada.

Kas Mycosanil on ebameeldiv lõhn?
Mycosan on täiesti lõhnatu ja värvitu.

Kas Mycosani võivad kasutada kõik pereliikmed?
Mycosan ei imendu nahka, mistõttu seda võivad kasutada ka lapsed, kes on vähemalt kuue kuu vanused. Mycosan ei sisalda aineid, mis võiksid põhjustada probleeme astma all kannatavatele inimestele.

Kui sageli võib ravi korrata?
Mycosani tuleks edukaks küüneraviks peale kanda kaks korda päevas. Kui uus nakkus tekib lühikese aja jooksul, siis võite kohe uuesti alustada Mycosani kasutamist.

Kuidas tuleks Mycosani kasutada?

  • Kandke Mycosani nakatunud küünele kaks korda päevas katkematult vähemalt neli nädalat järjest.
  • -Laske sellel kuivada vähemalt minut aega.
  • -Alustage küüne viilimist kahenädalase ravi järel. Viilige nakatunud küünt kord nädalas,kasutades selleks tootega kaasas olevaid viile. (NB! Kasutage iga küüne viilimiseks eraldi küüneviili, et vältida nakkuse levimist).

Tulemuste saavutamiseks tuleb kogu ravi läbi teha. Soovitame teil jätkata seerumi igapäevast peale kandmist, kuni küüne tavaline valge/roo värvus on täielikult taastunud. Nakatunud osa peab küünest välja kasvama. Selleks võib kuluda mitu kuud. Esimesi tulemusi on näha paari nädala jooksul. Enne Mycosani peale kandmist eemaldage küünelakk ja puhastage küüs.

Kui palju toodet kulub?
Väike kogus Mycosani on juba väga tõhus. See, kui palju ravimit kokku kulub, sõltub nakatunud küünte arvust ja suurusest. 4 ml suurusest tuubist koos harjaga piisab vähemalt ühe (suure varba) küüne raviks.

Kust saab osta toodet ? »